Pečovatelská služba
Denní stacionář

  1. Vyplnit žádost o pečovatelskou službu (možnost žádost stáhnout v sekci Dokumenty. Vytištěnou žádost je možné vyzvednout si na obecních úřadech nebo Vám ji zašleme poštou). Po vyplnění doručte žádost na naši adresu – DOMOV Bystré, o.p.s., Školní 453, 569 92 Bystré. V případě potřeby Vám pomůžeme žádost vyplnit.
  2. Na základě vyplněné žádosti Vás bude kontaktovat sociální pracovník, který se bude snažit zjistit jaká je Vaše sociální situace a společně se domluvíte na potřebném rozsahu služby z hlediska času a náplně. Sociální pracovník Vás také seznámí se všemi potřebnými informacemi, s ceníkem za služby a zodpoví Vaše dotazy. Jeho cílem je, abyste všemu co nejlépe porozuměli.
  3. Po domluvení rozsahu služby sepíšeme smlouvu o poskytování pečovatelské služby a služba se začne realizovat. Pečovatelská služba Vám určí tzv. klíčového pracovníka, to znamená pečovatelku, která Vás bude navštěvovat nejčastěji, bude se s Vámi domlouvat na podrobnostech provedení služby, s ní budete moci řešit případné změny, bude s Vámi službu plánovat. Při průběhu poskytované péče dle potřeby zaučí všechny ostatní pečovatelky.
  4. Rozsah službu se dle potřeb klienta mění.
  5. Všechny potřebné informace Vám budou předány písemně, budete mít telefonický kontakt na vedoucí, sociálního pracovníka a na klíčového pracovníka.